Pozrem na to zajtra ešte raz, ale T2 prevíjací transparent NEMALA. Mala preklápací v predu a vzadu a ten šúpací na boku. (plech zakrýval nesprávnu konečnú)
To nie, ja som len písal o tom, že sa proste stáva, že postupom času vyplávu na povrch nové zistenia. Farby boli len ukážka. Takisto sa zistilo, že zrušenie trate do Ťahanoviec v roku 1965 je len večne opisovaná chyba... (atď., atď.) ?
Toto uz bude totalny derail, ale priznam sa, nebit ze sem tam posrandujes s tou vychodniarcinou ani neviem ze sa nou este niekde hovori, ludi ktori nativne "gadzuju" uz stretavam velmi zriedkavo, aj na dedinach. ?
Námatkovo: "historické" tapety s koženkovým vzorom,rám sklenenej zásteny vyskladaný z T3kových dielov na madlá,pult nemá nič z T2 /áno reko na TR37.../,a kde je prevíjaci transparent???A do akého historického obdobia to vlastne celé spadá???
Mne sa nejedná o kritiku práce druhých,robili čo mohli a určite to ešte doladia.Remeselne a esteticky to je tip top.
Mne sa jedná o to,že z prekopanej vstupnej "suroviny" sa ťažko robí spätná replika.
No ja ti garantujem,že sú tam veci na ktoré bude čumieť aj všeznalý...Vieš kto ?
EHMK?Šak toty ňe su schopny ani parkovy poradek poradne napisac...Choď do aleje na Moyzeske a sa na to pozri!Asi im to robil milovník prírody a hlavne stromov ?
Do programu EHMK sa dostali len projekty prínosné....Pre Košičanov....Ale len niektorých ?
Nuž táto nemá s predošlými nič spoločné okrem autora,nie je to nijaké nové vydanie staršej publikácie!
Kedže sa za desať rokov nazbieralo dosť materiálu na novú publikáciu,tak jednoducho je.Pokiaľ ide o cenu,tá je kompromis medzi počtom vydaných kusov /150 + 150 možno dotlač/ a určitými nárokmi na kvalitu grafiky,väzby atď.
To čo som o nej písal sú len sarkastické narážky...
Predošlé knihy majú svoje vady,to nikto nespochybňuje,dačo sme si opravili,v dačom sa mýlia aj tzv. "pamätníci". Mám dosť kníh od renomovaných autorov a aj tam chyby sú... ?
S autorizáciou fotografií má problém len jeden z tu diskutujúcich,ktrorý však týmto nepriamo priznal,že ich vlastne ani poriadne nevidel,alebo píše to čo mu vyhovuje,keďže s autorom majú údajne "vrelý" vzťah. ?
no predtym nez nieco chces predat je nutne si ujasnit komu hlavne to predat a kto to kupi, vydat knihu ktoru nekupi nikto iny ako par sotousov nevytvori markantny zisk ani keby jeden kus stal 100 Eur
napisat ale takuto knihu v anglictine znizit naklady a dodavat v makkej vazbe za cenu okolo 15 eur, predavat aj v elektronickej podobe, vydat ju na eBay, amazon a podobne, no nepredavalo by sa to ako harry potter ale rozhodne by to vytocilo ovela vyssiu sumu bez v podstate ziadnej dalsej namahy
v tomto smere mozu knihu citat sotousi z hocikade a popripade aj navstivit slovensko a mat lepsi prehlad co by tu konkretne chceli vidiet kedze vonku zije vela ludi ktory cestuju po svete Len preto aby fotili elektricky tak neviem preco im taketo informacie neposkytnut
moze byt napad akokolvek dobry bez dobreho marketingu sa malokedy uchyti
Odkiaľ vieš, že to nič nové neobsahuje? Košické koľaje boli všeobecný prehľad histórie ED. Košické autobusy detto pre AD. Táto kniha je zameraná na vozidlá.
K cene: holt, samizdaty sú drahé. Veľké bestsellery sa vydávajú v obrovských nákladoch. Čím väčší náklad, tým nižšia suma za kus. Ak by mala byť suma nižšia, musel by sa do toho zapojiť väčší hráč. Napríklad mesto, DPMK. Mesto na to prostriedky má - €HMK. Ale zvysoka na to kašle... Vydajú sa tri-štyri knihy, urobí sa okolo nich veľký humbuk, porozdáva sa niekoľko kusov zadarmo na krste a tým to hasne. A popri tom všetkom €HMK tlačí tony (mnohokrát zbytočných) brožúr (niekedy aj s kardinálnymi nepresnosťami) a to rovno na kriedovom papieri s obrovskou gramážou...
Ja sám viem o jednom autorovi, ktorý sa snaži(l) vydať knihu s komplet pohľadmi na uličné línie všetkých ulíc v historickom centre. Stoja za tým stovky človekohodín strávených za PC a s foťákom. Autor sa to snažil nejako dostať "do programu" €HMK. Keďže je rok 2013 a o takejto knihe ani zmienka, usudzujem, že sa mu to nepodarilo...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
veteran
K cene: holt, samizdaty sú drahé. Veľké bestsellery sa vydávajú v obrovských nákladoch. Čím väčší náklad, tým nižšia suma za kus. Ak by mala byť suma nižšia, musel by sa do toho zapojiť väčší hráč. Napríklad mesto, DPMK. Mesto na to prostriedky má - €HMK. Ale zvysoka na to kašle... Vydajú sa tri-štyri knihy, urobí sa okolo nich veľký humbuk, porozdáva sa niekoľko kusov zadarmo na krste a tým to hasne. A popri tom všetkom €HMK tlačí tony (mnohokrát zbytočných) brožúr (niekedy aj s kardinálnymi nepresnosťami) a to rovno na kriedovom papieri s obrovskou gramážou...
Ja sám viem o jednom autorovi, ktorý sa snaži(l) vydať knihu s komplet pohľadmi na uličné línie všetkých ulíc v historickom centre. Stoja za tým stovky človekohodín strávených za PC a s foťákom. Autor sa to snažil nejako dostať "do programu" €HMK. Keďže je rok 2013 a o takejto knihe ani zmienka, usudzujem, že sa mu to nepodarilo...