Reakcia na: C4H8Cl2S #53221:
Jazda z Autobusovej stanice na Ul.29.augusta trvá presne 3 minúty odsledované najmä na večerných spojoch, počas špičky to môže trvať aj o pol minútky viac ak nie ešte viac, nástup sa realizuje pomerne rýchlo nakoľko väčšina cestujúcich má dopravné karty.Navrhol by som rovnaký čas 5 minút medzi zastávkami to by sa mohlo stíhať v pohode, ale ozaj na spojoch v smere na AS nedávať 7minút tí ľudia na Ul. 29 augusta vystúpia do 1 minúty takže tam by som nechal prepravný čas tiež max 4-5 minút.
Navrhujem ešte k nejakej ďalšej zmene ten CP prekopať a nastaviť rovnaký čas na spojoch, no keď už to je tak ako to je tak si odsledujem aj dodržiavanie tých CP, napríklad posledný spoj do Brezna na 1000% nebude čakať do 22:22 na sídlisku, odpozorujem si to.
Osobne som SAD Zvolen vďačný za zachovanie danej zastávky nakoľko ju využívam denno denne a je perfektným prestupným bodom z/na trolejbusy. Zastávka na sídlisku bola zriadená len dočasne a nakoniec ostane trvalo čomu sa teším. Takže vďaka ešte raz a keď SADka nechce byť škodná zjednotí si tarifu, lebo všetci vieme že zo "sídliska" je to do viacerých zastávok lacnejšie ako z AS.
BB-Schuhu
Len tak medzi rečou. Dnes je 28. november, o 12 dní dochádza ku zmene GVD. Možno by nebolo celkom odveci, žeby venovali svoj čas napríklad zverejneniu nového GVD 2018. Dúfam, že som sa svojou požiadavkou nikoho nedotkol. To, že tak dosiaľ nespravila ani SAD ZV, ma nijako neprekvapuje, i keď aj ZSSK ide v tomto smere akosi k horšiemu.