Vladimir myslim ze autobus by skorej odpratali z cesty ako trolej, ale je to moj nazor. Neviem ako by sa tam do tej ulice dostala ta Tatra co taha pokazene trolejbusy
Ale keď nevedia spropagovať vlastné služby, tak tak im treba! Minutáž bola zrejme počítaná na návaly substrátu:-). Ja by som upravil aj trasu - okolo Slovenky - stál by aj na Karlove.

Vladimír
Môj názor je taký, že TESCO to má veľmi dobre spočítané.
0. Jazdí bezplatná bus linka plne hradená TESCO-m (súčasný stav)
1. Postaví sa trolejbusová trať, ktorá je vlastne len odbočkou na parkovisko (práve realizovaný stav)
2. Bezplatná bus linka sa zruší a zavedie sa "poloplatená" t-bus linka doplácaná TESCO-m (onedlho platný stav)
3. BBDS začne šetriť kilometre a výpravu a po čase niekoho napadne časť spojov L2 alebo 3 otáčať pri TESCU.
4. Situácia sa ustáli na rozdelení časti výkonov súčasných liniek a zriadení pravidelnej riadnej linky ukončenej pri Tescu (napr. L4 ako skrátený variant L2 zo stanice).
5. Časť cestujúcich začne kašľať na pár korún a začne chodiť na zastávku naslepo s použitím poloplateného alebo plneplateného spoja - podľa toho, čo príde skôr.
6. Poloplatený spoj sa zruší pre nezáujem cestujúcich.
7. BBDS zostane trolejbusová trať, ktorú bude musieť obsluhovať.
8. Tescu sa vrátia investované peniaze - ušetria na dotácii L99 + trolejbusom príde viac zákazníkov z Fončordy.
Môže to tak byť?
---
DO POZORNOSTI
Ak by niekto chcel atlas ortofotomáp Banskej Bystrice (bežne predávaný nejako okolo 700-800 Sk), v Lacných knihách v BA na Obchodnej ul. je vo výpredaji za 199 Sk (rovnako Košice).