Reakcia na: detvan #9736:
co namotavas? Ja som pisal len o voznoch, HDV som nemenoval...
Ved som pisal, ze kontrolovali (ne)zneuzivanie zliav. Ved aj brat sa im presne s tymto istym prihovoril. Takze kontroluju opravnenost pouzitia zlavy
Kami
Kazdopadne, v strednodobom horizonte sa ucinnost vsetkych opatreni straca a vysledkom je neustaly pokles hybnosti obyvatelstva, cize poctu cestujucich, cize trzieb.