So zatínaním zubov čítam novinku o zvyšovaní cien za MHD v Banskej Bystrici (už dnes v istom rozmere najdrahšia MHD na Slovensku). No osobitné sadzby za cestovanie expresnými linkami (!), to je napľutie cestujúcemu do tváre zo strany BBDS!!!!!!!!

Tak ako TKG, dnes nejaka Dumbierska.


Papyr
Otazka na rodenych Bystricanov: prosim Vas, preco sa ulica nazvana po jednom z vasich druzobnych miest nazyva Trieda Hradca Kralove? To nazvoslovna komisia nevedela, ze existuje pridavne meno Kralovehradecky? Tj. Kralovehradecka trieda? THK sa mi zda take neorganicke, neladne...