Ale dufam ze ked tuto linku niekto otvori, tak to bude SkyEurope, nie CSA.
Mozno by mohli skusit z Kosic aj inu destinasiu ako Praha, ale s medzipristanim na Sliaci. Mozno ten Zurich, tam maju z Blavy uz 2 linky denne.
Skoda toho Uzhorodu:)
Mozno by mohli skusit z Kosic aj inu destinasiu ako Praha, ale s medzipristanim na Sliaci. Mozno ten Zurich, tam maju z Blavy uz 2 linky denne.
Skoda toho Uzhorodu:)
Petik
Buduci vikend budem v BB, tak sa na to pozrem.
Ak to nebudu mat, tak sa nejak dohodneme.