mimi: v BB som od štvrtku do nedele. Voľno nám cez víkend. Môžeme niečo poriešiť.
Minule išli oproti mne takmer za sebou hneď štyri - a potom si nemysli, že ich je pätnásť... ?
Ale to isté by mohli spraviť aj na autobuske... ?
A dokonca aj pán Snopko sa zapojil...
mimi