Ako to dnes vyzera s linkami na Tajovskeho?
Pamatam ze ked som tam chodil na gympel, casto som sa nedostal do autobusu ani cestou do skoly ani cestou spat. Problem bol hlavne ked zaviedli nastup prednymi dvermi a vodic nahodou neotvoril zadne dvere.
Pamatam na jedneho vodica, ktory si vzdy tesne pred zastavkou zamrmlal popod nos "vystupuje niekto?" a pridal plyn. To ma islo rozhodit od zlosti, ked to spravil uz na nasej zastavke (pri Drukose). Raz ma to dokonca nasralo tak, ze som sa stazoval na dispecingu MHD:)
Pamatam ze ked som tam chodil na gympel, casto som sa nedostal do autobusu ani cestou do skoly ani cestou spat. Problem bol hlavne ked zaviedli nastup prednymi dvermi a vodic nahodou neotvoril zadne dvere.
Pamatam na jedneho vodica, ktory si vzdy tesne pred zastavkou zamrmlal popod nos "vystupuje niekto?" a pridal plyn. To ma islo rozhodit od zlosti, ked to spravil uz na nasej zastavke (pri Drukose). Raz ma to dokonca nasralo tak, ze som sa stazoval na dispecingu MHD:)

Petik
Este keby tam bol nejaky gulaty interval (napr. 20min) a pripadne solo vozy. Tak by to bolo pekne.
Presmerovanie 91 - suhlas, stacilo by to v smere na Starohorsku (aj tak to rano v tomto smere asi vozi vzduch). A mozno by v tomto smere slo preklasifikovat na 91 viac spojov z linky 25.
K tomu linky 22 a 20 (v navrhnutej trase) v spickovom intervale 15min (na striedacku). Linka 20 by bola spickova, linka 22 celodenne rovnaky
interval.
Co sa tyka exhalatov a hluku - z Karpatskej sme ubrali 91 v jednom smere a pridali sme jednosmerne nepatrne vacsie mnozstvo spojov linky 20. Vyrovnali by sme to premenou niektorych 25 na 91 (jednosmerne). Zaroven by sme odtial presmerovali linku 90 (obojsmerne), teda v rannej spicke by sa exhalaty znizili.
Tolko moja fikcia.