Týmto svojím vyhlásením náš 'najlepší a pre blaho občana všetko robiaci' primátor priznal toľko vlastných chýb, že ani netuší... Keby mal mestský DP, tak nemá takýto problém...
. Ja tiez cakam kedy sa to zmeni ale aspon nakupovat mozme ist zo vsekych sidlisk bez prestupu huraaaaaaaa !! ?
Janula
No, hlavne ze tu budeme mat velke kulturne stredisko a
milion obchodov, do ktorych asi budeme chodit peso.
A vlastne, kto tam bude chodit, ked vsetko stoji tak vela
a ludia nemaju peniaze? Preco v BB sa najprv koná a az potom
rozmysla?
Dufam len, ze ak sa zvysia ceny listkov tak, ako sa to predpokladalo, a nebudu platit zlavy pre deti, dochodcov a drzitelov ZTP, ludia sa vzburia a skonci to prinajmensom
predcasnymi komunalnymi volbami. Pretoze ten mantak,
ktory je pri moci teraz, tam uz davno nema co robit.
Viac ako on tomuto mestu pomohol uz len p. Presperin.
Ludia, nenechajte si sliapat po hlavach a vzburte sa!!!