To by ma zaujímalo, ako môže L2 dodržiavať CP, keď čas jazdy bol skrátený medzi žel. stanicou a Nám. slobody na 3 min.?
A ešte by som narhol, aby posledný spoj L2/2245x chodil radšej na L5 a zvýšil sa tak potenciálny počet ľudí, ktorí by ho mohli využiť.
A ešte by som narhol, aby posledný spoj L2/2245x chodil radšej na L5 a zvýšil sa tak potenciálny počet ľudí, ktorí by ho mohli využiť.
Majkl
Re #5904 PIT: dík za info.
Re #5905 Inca: čo všetci máte s tými autami? BBDS nie je VSŽ-ka, kde mali vozidlový park zostavený z bavorákov a audín. Riaditeľ BBDSky sa vozí na Passate a riaditeľ MHD na Octavii...
-Stratové diaľkové linky? Veď diaľkové linky vždy kompenzovali straty z prímestskej dopravy.
-Ad Granus trans: tak je to vždy, súkromník dostane licenciu na atraktívej trase, kde môže stanoviť nížšiu cenu - ale BBDS musí v rámci určitej obslužnosti územia jazdiť aj do menej atraktívnych oblastí za rovnakú cenu - a teda príjmy z lukratívnejších spojov musia vykryť straty z iných spojov. To by sa asi obyvatelia Španej Doliny čudovali, keby mali platiť povedzme o 40% viac ako na inej trase (zaujímavé, na takéto linky sa súkromní dopravcovia nehrnú)...