Reakcia na: slovak2018 #55795:
Kĺbovým vozidlám v prímestskej doprave sa dopravné podniky bránia ako čert svätenej vode takže toho sa určite nedožijeme. Čo sa týka státia na dlhých trasách to už kraj vôbec nezaujíma oni sa tešia ako majú využité spoje a pokiaľ sa do voza všetko vlezie je to z ich pohľadu ok... Treba sa sťažovat na kraj a IDS.
Viko
Žarnovický bus - vodič jazdil s vypnutou pokladňou, neinkasoval.
Žiarsky bus - javilo sa ako funkčné, ale z dvoch piatkových jázd mám v konte na eshope stále iba tú neskoršiu.
Zvolenský bus - pokladňa v režime offline, plastové kartičky bralo, QR kódy nie. Signálom to nebude, nastupoval som normálne v meste.
Servisáci do mimoBB okresov ešte nezavítali? Či mám si zvyknúť, že toto je cieľový stav?