Reply on: 810zssk #55792:
Áno, už som si to pozrel. To je vec obce, pretože obec nemusí udeliť súhlas regionálnej doprave, najmä ak prevádzkuje MHD. V tom úseku je to totiž konkurencia a nie doplnok ako v Rakytovciach. A keďže MHD zatial do bordelu zvaného IDS nevstúpila, tak to tak asi aj zostane.
?
Viko
Žarnovický bus - vodič jazdil s vypnutou pokladňou, neinkasoval.
Žiarsky bus - javilo sa ako funkčné, ale z dvoch piatkových jázd mám v konte na eshope stále iba tú neskoršiu.
Zvolenský bus - pokladňa v režime offline, plastové kartičky bralo, QR kódy nie. Signálom to nebude, nastupoval som normálne v meste.
Servisáci do mimoBB okresov ešte nezavítali? Či mám si zvyknúť, že toto je cieľový stav?