Reply on: 810zssk #55792:
Áno, už som si to pozrel. To je vec obce, pretože obec nemusí udeliť súhlas regionálnej doprave, najmä ak prevádzkuje MHD. V tom úseku je to totiž konkurencia a nie doplnok ako v Rakytovciach. A keďže MHD zatial do bordelu zvaného IDS nevstúpila, tak to tak asi aj zostane.
?
Zdeněk
http://web.archive.org/web/20010419140437fw_/http://www.dpmz.sk/Stranky/Lin_1.htm
http://web.archive.org/web/20010410235101fw_/http://www.dpmz.sk/Stranky/Lin_3.htm
http://web.archive.org/web/20010410235552fw_/http://www.dpmz.sk/Stranky/Lin_4.htm
http://web.archive.org/web/20010410234919fw_/http://www.dpmz.sk/Stranky/Lin_5.htm
(Nemám na Tebe kontakt tak posílám sem)