Reply on: 810zssk #55792:
Áno, už som si to pozrel. To je vec obce, pretože obec nemusí udeliť súhlas regionálnej doprave, najmä ak prevádzkuje MHD. V tom úseku je to totiž konkurencia a nie doplnok ako v Rakytovciach. A keďže MHD zatial do bordelu zvaného IDS nevstúpila, tak to tak asi aj zostane.
?
Viko
https://spravy.rtvs.sk/2024/03/novy-integrovany-system-v-banskobystrickom-kraji-stale-trapi-vodicov-aj-cestujucich/