Reakcia na: abcd #55773:
Určite je aj nejaké percento vodičov, ktorí to flákajú. Zároveň sa to ale nedá zvaliť len na vodičov.Veľa porúch je systémových a nestačí, že technik vymení strojček a dobre bude. Doteraz sa vo facebookových skupinách objavujú fotky ako sa desiatky minút ukončuje spoj, lebo na konečnej bol zlý signál, chybové hlášky zlyhanej synchronizácie a podobne. Plus samotné periférie sú citlivé na kolísanie napätia vo vozidlovej sieti - a to sa nemusí v každom voze prejavovať rovnako. Keby si musel každých pár zastávok čakať a resetovať tlačiareň, tiež by ťa to prestalo baviť.
slovak2018