Problémy banskobystrických šoférov po zavedení novinky: Ľudia nám nadávajú, sme ako hromozvod
https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/700133-problemy-soferov-po-zavedeni-novinky-ludia-nam-nadavaju-sme-ako-hromozvod/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box&utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy
K článku veľmi niet čo dodať, je to vystihnuté úplne presne. Systém nefunguje a namiesto priznania zlyhania zo strany BBSK a Organizátora IDS BBSK počúvam len lži ako je všetko v poriadku a sú len "lokálne" problémy. Uráža ma takýto prístup. Minulý víkend som cestoval v prímestských autobusoch SAD Lučenec, zaplatil som v hotovosti, ale lístok som nedostal ani raz. Aspoň som mal pocit, že v tomto prípade ho vodič riadne zaevidoval do pokladne. No lenže akú mám ja potom istotu, či sa vodič zachová seriózne a či moje peniaze neskončia v jeho vrecku? A potom ďalšia vec, cestovný lístok má určitú časovú platnosť, môžem s ním ďalej prestupovať na iné spoje v rámci zón. Čím sa preukážem v ďalšom spoji, keď mi vodič na predchádzajúcom spoji žiadny lístok nedal? Kartu si zatiaľ registrovať nechcem, keď vidím aké skúsenosti majú ľudia s dobíjaním a zostatkami. A mohol by som pokračovať ďalej a ďalej.
Toto je tak strašne nefungujúce, že mi je z toho úplne zle a je to pre banskobystrický región temný okamih pre verejnú dopravu. Systém nemal byť spustený do času, pokým nebolo všetko riadne pripravené a najmä odskúšané v nejakej testovacej prevádzke. Bez debaty. To akože nevedeli zistiť, že tlačiarne nefungujú a pokiaľ áno, tlač je neuveriteľne pomalá? To si pokusne nikto neskúsil vytlačiť cestovný lístok pred 1.2.2024? Nik neprišiel na to, že pokiaľ na odbavenie jedného cestujúceho potrebujem min. 1 minútu, to asi v praxi ťažko bude fungovať?
Toto je zlé, zlé a ešte raz zlé.
https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/700133-problemy-soferov-po-zavedeni-novinky-ludia-nam-nadavaju-sme-ako-hromozvod/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box&utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy
K článku veľmi niet čo dodať, je to vystihnuté úplne presne. Systém nefunguje a namiesto priznania zlyhania zo strany BBSK a Organizátora IDS BBSK počúvam len lži ako je všetko v poriadku a sú len "lokálne" problémy. Uráža ma takýto prístup. Minulý víkend som cestoval v prímestských autobusoch SAD Lučenec, zaplatil som v hotovosti, ale lístok som nedostal ani raz. Aspoň som mal pocit, že v tomto prípade ho vodič riadne zaevidoval do pokladne. No lenže akú mám ja potom istotu, či sa vodič zachová seriózne a či moje peniaze neskončia v jeho vrecku? A potom ďalšia vec, cestovný lístok má určitú časovú platnosť, môžem s ním ďalej prestupovať na iné spoje v rámci zón. Čím sa preukážem v ďalšom spoji, keď mi vodič na predchádzajúcom spoji žiadny lístok nedal? Kartu si zatiaľ registrovať nechcem, keď vidím aké skúsenosti majú ľudia s dobíjaním a zostatkami. A mohol by som pokračovať ďalej a ďalej.
Toto je tak strašne nefungujúce, že mi je z toho úplne zle a je to pre banskobystrický región temný okamih pre verejnú dopravu. Systém nemal byť spustený do času, pokým nebolo všetko riadne pripravené a najmä odskúšané v nejakej testovacej prevádzke. Bez debaty. To akože nevedeli zistiť, že tlačiarne nefungujú a pokiaľ áno, tlač je neuveriteľne pomalá? To si pokusne nikto neskúsil vytlačiť cestovný lístok pred 1.2.2024? Nik neprišiel na to, že pokiaľ na odbavenie jedného cestujúceho potrebujem min. 1 minútu, to asi v praxi ťažko bude fungovať?
Toto je zlé, zlé a ešte raz zlé.
810zssk
Pokladne - súhlasím s tebou, pozeral som aj to inštruktážne video pre vodičov, vôbec sa nedivím že v tom majú chaos. Hlúpo nadizajnovaný tarifný systém, neintuitívne UX pokladne, a ktomu mizerné školenie cez video ktoré viac-menej predpokladá že už všetko vieš a nevysvetľuje niektoré úplne základné veci. No ako to asi mohlo dopadnúť?
Komunikáciu ani nemá zmysel komentovať, ja som si pozeral ich FB, tam fungovali spôsobom že ak niekomu odpísali, tak spravidla na niečo úplne iné ako sa ten človek pýtal, a po tom prúseri 1.2. namiesto nejakej krízovej komunikácie a snahy zachrániť to zaliezli pod zem a okrem jednej, dvoch odpovedí za deň sa tvária že neexistujú. Jaj pardón, aby som im nekrivdil, ešte pridali tú excelovskú kalkulačku nepoužiteľnú na mobile