Reakcia na: BB-Schuhu #54534:
Je pre mňa fascinujúce, že firma ktorej podstatná (väčšinová?) časť biznisu stojí na jednom zákazníkovi, je schopná takéhoto konania voči danému zákazníkovi. Oni nemajú žiaden pud sebazáchovy? Čo budú robiť ak prídu o regionálku od BBSK?

Jednoducho Lunteroviny....
draxter
Ale môj názor je, že zmluva je platná, tieto predčasné výstrelky do tmy neobstoja z dôvodov, ktoré tu už boli uvedené a toto neprávoplatné čiastočné rozhodnutie nič neznamená.