Reakcia na: draxter #54455:
Pozor na to, že trolejbusy takto jazdiť môžu, keďže sú to dráhové vozidlá a bez tých dvoch plných čiar tam, by ten výjazd na Fončordu bol pre niektorých vodičov "špecialistov" ďalšou komplikáciou na tomto kruhovom somári...
pumaa11
1. Nikdy sa neuvažovalo (a nikomu nechýbajú
2. Prečo v popoludňajšej špičke niesu nasadzované kĺbové trolejbusy na linkách 6 a 8? Krátke chodia preplnené a po 16tej stretávam jeden kĺbový, ako smeruje do vozovne