Reply on: pumaa11 #54454:
Jasné že by to šlo, zober si že ten kruhac je jeden prúser, troliky jazdia beztak cez plnú čiaru, lebo je to hovadsky nakreslené. Nech sa pozrie do NR pod Zobor, ako to má byť. A v tejto pseudodokonalosti by zastávka kľudne mohla byť v odbočovacom pruhu zo Svermovej na Radvaň. Chcelo by to len upraviť čisto bus pruh odtiaľ napajajuci sa do centra na bajpas z Radvane. Teda by boli zo Svermovky 3 pruhy do centra, ten úplne pravý by bol dnešné odbočenie i vpravo a rovno len busy a trolejbusy. Úplne elegantné s minimom nákladov (posunúť ostrovček).
pumaa11
1. Nikdy sa neuvažovalo (a nikomu nechýbajú
2. Prečo v popoludňajšej špičke niesu nasadzované kĺbové trolejbusy na linkách 6 a 8? Krátke chodia preplnené a po 16tej stretávam jeden kĺbový, ako smeruje do vozovne