Prosím, nevie niekto, či linka BB-PD-TN-Brno v podaní českej firmy kmko logis je nejaká prevzatá existujúca linka, alebo čosi úplne nové?
http://portal.cp.sk/Data/pdf/L601904_191108_61503.pdf
http://portal.cp.sk/Data/pdf/L601904_191108_61503.pdf
Najmä ak si z mimoBB.
pumaa11
A nevieš prečo je v MHD BB tak málo kĺbových trolov, keď v minulosti ich bolo omnoho viac ?