Reakcia na: S499.1023 #53871:
A kto dal BB nôž na krk? Ty si nebodaj stanovil podmienky, alebo tvoj známy, či kamarát?! To, čo hlásaš je choré a čistá manipulácia. Pretože ak by mesto chcelo užívateľsky prívetiví stanicu v prvom rade voči pasažierom, tak by riešili integrovaný uzol pre MHD+PAL+DAL v absolútnej možnej blízkosti železničnej stanice. Neriešili to tak, lebo si našli riešenie, ktoré im dalo najmenej námahy, no najväčší možný "shit" z hľadiska dopravného. A to, že ignoruješ aj potreby šoférov autobusov a aké majú priestorové možnosti, tak to je tvoja vizitka arogancie a ignorantstva akou oplývajú ľudia vo vedení mesta a MsZ BB.
Vladimír
Myslím, že v dobrom nákupnom centre vedľa stanice by veľa ľudí rado strávilo čas čakania aj dobrovoľne. Ale toto obchodné centrum cielene vkliesnené medzi železničnú a autobusovú stanicu takým spôsobom, aby zámerne predlžovalo prestupné vzdialenosti, umelo zvyšovalo časy nutné na prestup a zbytočne nútilo chodcov chodiť dookola, len aby "povinne" prešli popred všetky komerčné prevádzky, je premárnenou šancou na dobre riešený prestupný uzol. A áno, pokojne aj s obchodným centrom.
Nehovoriac o nedoriešenej dopravnej stránke projektu, ako poddimenzovaná kapacita nástupíšť, absencia odstavných plôch pre autobusy, absurdné kľučkovanie busov, atď.