V týchto dňoch sa začína už aj s asanáciou prednej budovy areálu Slovenky v tesnom susedstve so Strieborným námestím.
Pokračujúce práce na Zvolenskej ceste aj na prvej mestskej cyklotrase
https://mybystrica.sme.sk/c/20852529/pokracuju-prace-na-zvolenskej-ceste-aj-na-prvej-mestskej-cyklotrase.html?ref=njctse
Pokračujúce práce na Zvolenskej ceste aj na prvej mestskej cyklotrase
https://mybystrica.sme.sk/c/20852529/pokracuju-prace-na-zvolenskej-ceste-aj-na-prvej-mestskej-cyklotrase.html?ref=njctse
PIT
Z článku nie je zrejmý nevyhnutný rozsah uzávierky Bottovej, ale chodník na opačnej strane bude k dispozícii. Ak by mohol byť k dispozícii aj vzdialenejší jazdný pruh, mohla by po ňom byť s minimálnym obmedzením vedená doprava v smere na Strieborné nám. (ak by bola potrebná úplná uzávera, kolóna sa aspoň nebude tvoriť na i tak vyťažených komunikáciách v oblasti okolia Mestského parku).
Opačný smer môže byť v dotknutom čase vedený obchádzkou s predĺžením riadnej trasy len o niečo vyše 100 m jednosmernou trasou Katovná - Lazovná, čím v smere na sever by doprava plynulo fungovala s max. minimálnym obmedzením rýchlosti po obchádzke.
A prečo dopravu riadia nejakí demoliční pracovníci a nie polícia, to je ďalšia otázka, na čo tu tuú políciu vôbec máme?