Reakcia na: PFM #48450:
Lenze je chyba ratat vzdialenost STK-Ilias, most.. treba ratat vzdialenost STK - domy v Iliasi (vratane tych najvzdialenejsich).Ilias+Zvolenska cesta by mali mat jednu linku v rozumnom intervale (!!!) so solom a bolo by.. 21+22 nech sa ukonci v centre a do Rakytoviec nech jazdi linka od vozovne s CP koordinovanym s tbusmi.
BB-Schuhu
To, že problém s otáčaním v Iliaši vyriešili takýmto spôsobom, mňa vôbec neteší. Tajne dúfam, že tie avizované zmeny od 1.3 (alebo možno aj v inom termíne) prídu a prinesú zmeny do tohto systému, kedy jedna linka spája oblasti s diametrálne rozličnými prepravnými nárokmi (na jednej strane je to najväčšie sídlisko Sásová, na druhej strane sú to Rakytovce s Kremničkou, ktoré majú skôr vidiecky charakter a Zvolenská cesta, ktorá je zase priemyselnou oblasťou s minimálnymi nárokmi cez víkend + ešte Iliaš).