Reakcia na: fragma #48252:
Diky
Mna miatlo prave to ze ten posledny spoj (ja by som pouzil vyraz vecerny) nemal poznamku ze jazdi iba cez vikend.. kedze som nevedel ze cez tyzden jazdil aj predtym
Mna miatlo prave to ze ten posledny spoj (ja by som pouzil vyraz vecerny) nemal poznamku ze jazdi iba cez vikend.. kedze som nevedel ze cez tyzden jazdil aj predtym
810zssk
Tiez by ale podla mna potesilo prehladne linkovanie s taktovou dopravou tak ako je to bezne inde. Proste pojdem napr. do Hrochote tak budem vediet ze mi tam chodi linka v intervale 60 minut v spicke, 120 minut mimo nej. A idealne by bolo keby mala aj nejake cislo (dajme tomu 354). Skratka zaviest do regiodopravy system podobny MHD, vyhladovo to potom aj tarifne zintegrovat.