V súvislosti s touto diskusiou na napadlo,či dopravca vôbec vykonáva chronometráže?Pokiaľ totiž vodič nezvláda pravidelnú jazdnú dobu,musí aj napriek tomu dodržať minimálnu výmeru pracovných a bezpečnostných prestávok,pričom dodržiavaním tohoto by sa meškania mali kumulovať a to by dopravcu malo donútiť k prehodnoteniu systemu odbavovania cestujúcich-spočítal by si totiž,že sa mu viac vyplatí zaviesť normálny systém s nástupom všetkými dverami ako pridávať na každú linku vozidlo kvôli zabezpečeniu rovnakého intervalu pri predĺžených jazdných dobách...
Okrem IC a 425/840 samozrejme.
To o znacovani autobusov cislami vzadu sa uz odkomunikovalo vodicom. Potom mozes nastupit na niektoru linku, napr. 34 a menit tabule.
PIT