Reakcia na: draxter #45492:
9 rocny? s toho 4 roky odstaveny , ked si spomeniem ze donedavna sme sa vozili na 25 rocnych karosach po x-tej go a bol to luxus., darmo doba ide dopredu , v bb urcite , a ine mesta br,zv,dt,zh jazdia stale roky 90-te ak ne 80-te

Zastávka "Centrum" je tu uvedená v MHD tvare "ul.Kozáčeka-Centrum" ? (Nám.SNP netrebalo nahrávať, neprechádza tadiaľ ani jeden spoj, keďže nejde späť). Konečne aj v CIS CP názov "STRABAG" po zmene CMK ?
fragma
http://www.stv.sk/online/archiv/regionalny-dennik?date=2011-09-27&id=46443
zábery:
-okrem AXERa na Pieninskú sú to skôr zábery na MHD Banská Bystrica z minulosti
-zrušené predajné miesto DPM BB na NSL
-Škoda 14 Tr
-hradeckokrálovecká Karosa na L 26
-linky x1 a x7 na ŽST?
-Škoda 15 Tr na L 6 a 1, ako aj za Sládkovičovou pred odbočkou na Pršiansku cestu/terasu ?