Reply on: draxter #45492:
DPM BB je asi najbohatší podnik na Slovensku ked takto neracionálne nakladá s majetkom. ?
Ja pevne verím že v BB už bežne v premávke nestretnem starší typ autobusu ako B961(E) / B 952(E). Lebo inak to by som sa veľmi - ľudovo povedané Nas-ral.
Čo by dali za taký voz na Ukrajine alebo v Rumunsku.
- vo vedení oboch podnikov a mesta vobec nerozmýšľajú. ? - len Bratislava má celú flotilu B741 aj keď po GO.

Zastávka "Centrum" je tu uvedená v MHD tvare "ul.Kozáčeka-Centrum" ? (Nám.SNP netrebalo nahrávať, neprechádza tadiaľ ani jeden spoj, keďže nejde späť). Konečne aj v CIS CP názov "STRABAG" po zmene CMK ?
fragma
http://www.stv.sk/online/archiv/regionalny-dennik?date=2011-09-27&id=46443
zábery:
-okrem AXERa na Pieninskú sú to skôr zábery na MHD Banská Bystrica z minulosti
-zrušené predajné miesto DPM BB na NSL
-Škoda 14 Tr
-hradeckokrálovecká Karosa na L 26
-linky x1 a x7 na ŽST?
-Škoda 15 Tr na L 6 a 1, ako aj za Sládkovičovou pred odbočkou na Pršiansku cestu/terasu ?