Reply on: MiroBA #45493:
Bystrica len poziera to, co jej Brusel a Bratislava (predtym snad aj Praha) podstrci, tak co by sa trapila... V prvom rade si mali tieto svinstva preverit v Bruseli...

Zastávka "Centrum" je tu uvedená v MHD tvare "ul.Kozáčeka-Centrum" ? (Nám.SNP netrebalo nahrávať, neprechádza tadiaľ ani jeden spoj, keďže nejde späť). Konečne aj v CIS CP názov "STRABAG" po zmene CMK ?
Som zvedavý, hlavne čo sa týka chodcov, lebo sa tadiaľ prehrnie "baranie" stádo na hokej ZV-BB 16.10.2011 (nedeľa) na 17-tu hodinu ?
fragma
http://bystrica.sme.sk/c/6072548/nemecka-ma-uz-hluku-dost.html
hlavne keď: Z cesty I/66 sa má stať slovenská Route 66
http://bystrica.sme.sk/c/6071746/z-cesty-i66-sa-ma-stat-slovenska-route-66.html
Z dnešného zasadnutia mestských poslancov:
Igor Kašper žiada príslušný úrad o riešenie vážnej situácie na ceste od Sládkovičovej ulice na Pršiansku terasu, kde sa už podľa neho pomaly pripravuje aj petícia občanov. “Neexistujú tam chodníky, žiadne verejné osvetlenie, je to tam naozaj veľmi zlé. V tejto lokalite sa navyše stále rozširuje výstavba,” povedal Kašper.
Pozemky na Pršianskej terase sa predávajú pomaly
http://www.bystrica24.sk/clanky?extend.112950_Pozemky-na-Prsianskej-terase-sa-predavaju-pomaly
Z dnešného MY: Radosť z neobvyklej in-line dráhy (shell- R1 za starú cementáreň) bola zrejme dočasná - už je tam presmerovaná doprava na/z Brezno ?