Reply on: draxter #45492:
9 rocny? s toho 4 roky odstaveny , ked si spomeniem ze donedavna sme sa vozili na 25 rocnych karosach po x-tej go a bol to luxus., darmo doba ide dopredu , v bb urcite , a ine mesta br,zv,dt,zh jazdia stale roky 90-te ak ne 80-te

Zastávka "Centrum" je tu uvedená v MHD tvare "ul.Kozáčeka-Centrum" ? (Nám.SNP netrebalo nahrávať, neprechádza tadiaľ ani jeden spoj, keďže nejde späť). Konečne aj v CIS CP názov "STRABAG" po zmene CMK ?
brefos
http://spravy.pravda.sk/figel-predlzenie-rychlostnej-cesty-r1-do-ruzomberka-nie-je-pripravene-1k8-/sk_ekonomika.asp?c=A110927_175101_sk_ekonomika_p01