Reply on: draxter #45492:
9 rocny? s toho 4 roky odstaveny , ked si spomeniem ze donedavna sme sa vozili na 25 rocnych karosach po x-tej go a bol to luxus., darmo doba ide dopredu , v bb urcite , a ine mesta br,zv,dt,zh jazdia stale roky 90-te ak ne 80-te
Zastávka "Centrum" je tu uvedená v MHD tvare "ul.Kozáčeka-Centrum" ? (Nám.SNP netrebalo nahrávať, neprechádza tadiaľ ani jeden spoj, keďže nejde späť). Konečne aj v CIS CP názov "STRABAG" po zmene CMK ?
fragma
Výluka tiež od stredy 5. do piatka 7. oktobra medzi 7.20 a 10.10 na trati 172 v úseku B.Bystrica-Slovenská Ľupča
A na trati 150 za Levicami medzi st. Lok a Podhájska dnes, v stredu a v piatok od 8.30-12.00 - týka sa rýchlika R 830 "Tekov" z Banskej Bystrice do Bratislavy, pravdepodobne to nestihne ani opačný Tekov R 831 11.59 Podhájska; autobusová náhrada medzi týmito stanicami