Hovorím o ďalekej budúcnosti, ale potom by linka 42 ak by šla po "novej" ceste I. triedy popod R1 do stredu Šalkovej neobslúžila polovicu obce, čiže asi by bolo potrebné tam zriadiť dáku slučku. ?
Podľa toho článku to bolo pre mňa nejednoznačné, či mysleli pod "ukončením stavby" dokončenie len toho privádzača, alebo dokončenie celej stavby SO. A práve preto som smeroval otázku v tom zmysle, či toto presmerovanie od 19.9 už bude trvalé.
Tento týždeň je teda posledný na príp. fotografie z autobusovej premávky na starej ceste.
(viď bystrica24.sk), tým pádom by sa už do BR cez Cementáreň nešlo dlhodobo (až po dokončení cesty do SL). S tou cestou cez Šalkovú by to bolo oveľa lepšie pre busy ?
wizard112
Potom to už ale nebude cesta I., ale III. triedy.