Hovorím o ďalekej budúcnosti, ale potom by linka 42 ak by šla po "novej" ceste I. triedy popod R1 do stredu Šalkovej neobslúžila polovicu obce, čiže asi by bolo potrebné tam zriadiť dáku slučku. ?
Podľa toho článku to bolo pre mňa nejednoznačné, či mysleli pod "ukončením stavby" dokončenie len toho privádzača, alebo dokončenie celej stavby SO. A práve preto som smeroval otázku v tom zmysle, či toto presmerovanie od 19.9 už bude trvalé.
Tento týždeň je teda posledný na príp. fotografie z autobusovej premávky na starej ceste.
fragma
Môžeš sa opýtať ?
Pre ďalšie informácie ohľadom výstavby kontaktujte:
Lenka Kubejová
útvar komunikácie
Granvia Construction, s.r.o.
T/ +421 373 212 013
GSM/ +421 917 456 253
E/lenka.kubejova@eurovia.cz
www.pr1bina.sk