Reakcia na: Kami #44157:
A trolejbusy su v zufalom stave aj kvoli tomu, aby sa dali pouzit eurofondy. Taky maly podvod na europskych danovych poplatnikoch. Slovaci su vynaliezavi.
no aj keď sa obmedzíme na nákladnú dopravu, tak "prepravca" skrátka nie je synonymom ani obdobou "dopravcu" a o tom je celý problém (v médiách sa to bežne zamieňa)
JJ
Ja nechápem, kto už len môže spochybňovať STN. Táto celá debata je úplne celá od veci. Je to tak, ako to určuje v pojmosloví STN a tu debata končí. Keby tu bola moja matematikárka zo strednej, tak ťa rovno pošle na Úrad priemyselného vlastníctva - ak sa ti nepáči to, ako to jednoducho je.