Reakcia na: Agent007 #43814:
je to skutocne bieda. Za posledne roky ide hore dotacia a co zato? Jedine co sa zlepsilo je vek vozidiel a podiel NP. Ratam aj nakupy v tomto roku. Lenze dotacia by sa mala prejavit aj na cestovnych poriadkoch. Nevidim ziadnu snahu o zatraktivnenie intervalov.
kvorka
K autobusom: ak vezmeme do úvahy, že pôvodné kĺbové poradia sa niekedy zmenili aj na sólo, vyradia sa 3x B741, tak stále to vychádza, že daný počet je viac ako potrebný. Jedine, žeby niekto konečne nasadil kĺb na linku 34. Ale to som skeptik.
Otázka je aj iná, či mestu nebude tiež vadiť zvýšená dotácia pre autobusy - 15x Citelis sólo CNG, teraz 14x Citelis kĺb CNG - keď teraz sa poukazuje na zvýšenú dotáciu pre trolejbusy...