Reakcia na: LUK #43577:
výluka na Karlove bola predbežne naplánovaná do 31. marca. Ak bude teda termín dodržaný, najneskôr od piatku 1. apríla sa začne jazdiť po štandardnej trase cez Severnú a Komenského. Všetko nasvedčuje tomu, že nový podjazd bude čo nevidieť otvorený. Som zvedavý, ako bude riešená náhrada za zastávku Rudlovská cesta, AURIS (neviem či tá nová na preložke už je hotová alebo ešte nie).
BB-Schuhu