Reakcia na: expresbb #39128:
To čo si napísal je blbosť, lebo aj autobus to môže zobrať cez dvojitú plnú čiaru ako trolejbus. Tam nieje dáky múr pre ktorý nemôže ísť krížom. Druhá vec je, že by tak nemal jazdiť. Trolejbus tak musí lebo tak blbo natiahli troleje a keby nešiel krížom či na úsvit alebo do radvane alebo do mesta tak by strhol vedenie. To je chyba toho čo to staval a nerozmýšľal. bolo mu ťažké tak to 4 m drátu na každú stranu. K tej zastávke máš pravdu. Ak tam zastne trolejbus a zanim autobus tak zablokujú kruhový objazd. Malo sa spraviť čo som tu už písal predtým. Miesto toho super využitého parkoviska tam mala byť zastávka a pokoj.
Ali B.
L20: spoje z Uhliska 7:52 a 22:27 posunuté na 8:02 a 22:17; spoje z Karpatskej 8:11 a 22:46 posunuté na 8:21 a 22:36 (posledný spoj len po ŽSR)
L23: spoje z Pieninskej 5:20 a 13:20 posunuté na 5:25 a 13:25; spoje z Majera 5:53 a 12:55 posunuté na 5:45 a 13:03
L26: iba zavedenie novej zastávky Švermova,ESC
L43: obojsmerne zachádza cez ŽSR, posunuté chrono, spoj zo Srnkovej 14:05 ide až po Uľanku (pôvodne len po Nový Svet), obdobne z Uľanky 14:35 po Park.,Mičinskú (pôvodne chodil len od Nového Sveta 14:40)
L80: a to si nikto nevšimol??? Obojsmerne prechádza už cez Ul.29.augusta a Železničnú stanicu ?
Okrem toho spoj 7:10 z Uhliska nechodí cez Tatranskú, zverejnený posilový spoj 7:25c zo Starohor.rázc.
z Roos.nem. posunutý spoj 7:50x na 7:45x, ale na zastávke Tajovského,SOU má byť až 7:52 ? ; spoj 15:48 posunutý na 15:35