Reakcia na: PIT #37725:
Naco je firemne forum? Na to aby sa tam uvadzali OFICIALNE STANOVISKA FIRMY. Ked si majitel zmysli blbost, ma sa tam napisat ta blbost. Prestan nezmyselne obhajovat DPMBB aj tam kde nie je co obhajovat. KAZDY robi chyby, robila ich aj SAD BB aj DPMBB, dolezite je si to priznat.
Na zaver opat pripominam, stale povazujem (ak to tak detsky nazveme) za "dobrych" DPMBB a "zlych" SAD ZV. Len sa mi nepaci ta neobjektivnost.
Papyr