A toto si nikto nevšimol (vrátane mňa)????
My tu rozoberáme zmeny v MHD a oni sú všetky (vrátane liniek SAD ZV) pekne popísané na oficiálnej stránke mesta:
http://www.banskabystrica.sk/?id_menu=46621
My tu rozoberáme zmeny v MHD a oni sú všetky (vrátane liniek SAD ZV) pekne popísané na oficiálnej stránke mesta:
http://www.banskabystrica.sk/?id_menu=46621
brefos
http://busportal.sk/modules.php?name=article&sid=5798
Ja som len zvedavý že pre koho vlastne budú tieto autobusy:
Mestskú dopravu vo Zvolene zabezpečuje výhradne autobusmi na plyn. V budúcnosti plánuje SAD Zvolen zaviesť autobusy s pohonom na plyn aj v mestskej doprave v Banskej Bystrici. ?