mňa nehnevá ohľadom mhd nič. lebo to aj tak nemá zmysel. Len by ma zaujímalo prečo mesto selektuje občanov na tých ktorý maxi jazdy využívať môžu a na tých ktorý ich využívať nemôžu. Velebný páni radní by sa mali zamyslieť kto ich volí a prečo ich vlastne volí. Môže občan Sásovej zat !o, že nechodí k nemu trolej ? Nemôže ! je to postavené mierne povedané na hlavu
brefos
http://busportal.sk/modules.php?name=article&sid=5798
Ja som len zvedavý že pre koho vlastne budú tieto autobusy:
Mestskú dopravu vo Zvolene zabezpečuje výhradne autobusmi na plyn. V budúcnosti plánuje SAD Zvolen zaviesť autobusy s pohonom na plyn aj v mestskej doprave v Banskej Bystrici. ?