Reakcia na: expresbb #36486:
Áno, nový design už od minulého týždňa. Skôr by som sa ale potešil aj nejakým obsahovým zmenám a hlavne prístupu pracovníkov MsÚ k odpovediam na tamojšom DF.
). To ale neznamená, že dopravca by si nemal ustrážiť dodržiavanie takýchto predpisov.
BB-Schuhu
Je smutné, že pri každej nehode sa zničí to najlepšie, čo SAD ZV má. Pred časom takto dopadla pri ťažkej nehode ZH-370AT a teraz aj ZV-428BL. Dajme tomu, že SAD ZV má 30% nových busov (z celkového počtu) a keď sa stane nejaká nehoda, tak vždy sa to týka tejto menšiny. V tomto svete už neplatia ani zákony pravdepodobnosti...