Reply on: draxter #36483:
Myslím si, že keby boli prísnejšie postihy za nezastavenie na zastávke, tak by sa to nestávalo. U nás na železnici potiahneš čelo prvého vagónu pre výstup a nástup cestujúcich o pár cm za tabuľku koniec nástupišťa a koleduješ si o odobratie preukazu odbornej spôsobilosti, psychotesty a čo ja viem ešte čo. A to všetko si musíš platiť sám. Keby boli aj v cestnej doprave také pravidlá, tak by to inak vyzeralo. Ja len toľko k tomu.
BB-Schuhu
Je smutné, že pri každej nehode sa zničí to najlepšie, čo SAD ZV má. Pred časom takto dopadla pri ťažkej nehode ZH-370AT a teraz aj ZV-428BL. Dajme tomu, že SAD ZV má 30% nových busov (z celkového počtu) a keď sa stane nejaká nehoda, tak vždy sa to týka tejto menšiny. V tomto svete už neplatia ani zákony pravdepodobnosti...