Reply on: draxter #36483:
Myslím si, že keby boli prísnejšie postihy za nezastavenie na zastávke, tak by sa to nestávalo. U nás na železnici potiahneš čelo prvého vagónu pre výstup a nástup cestujúcich o pár cm za tabuľku koniec nástupišťa a koleduješ si o odobratie preukazu odbornej spôsobilosti, psychotesty a čo ja viem ešte čo. A to všetko si musíš platiť sám. Keby boli aj v cestnej doprave také pravidlá, tak by to inak vyzeralo. Ja len toľko k tomu.
BB-Schuhu
Ale keď už sme pri tomto. Tak ja si pamätám, keď pred pár rokmi (okolo r. 2002) pravidelne jazdila na linke Žarnovica - Tatranská Lomnica dedinská C734 zo žarnovickej prevádzky. Keď som to videl prvýkrát, tak som sa zľakol, neskôr som si zvykol a nakoniec mi aj chýbala