Reply on: expresbb #36486:
Áno, nový design už od minulého týždňa. Skôr by som sa ale potešil aj nejakým obsahovým zmenám a hlavne prístupu pracovníkov MsÚ k odpovediam na tamojšom DF.
). To ale neznamená, že dopravca by si nemal ustrážiť dodržiavanie takýchto predpisov.
BB-Schuhu
Ale keď už sme pri tomto. Tak ja si pamätám, keď pred pár rokmi (okolo r. 2002) pravidelne jazdila na linke Žarnovica - Tatranská Lomnica dedinská C734 zo žarnovickej prevádzky. Keď som to videl prvýkrát, tak som sa zľakol, neskôr som si zvykol a nakoniec mi aj chýbala