re #3116, kami:
zssk sa k 20sk vratit nemoze, ved ako by sa aj mohli? co keby to cestujuci zneuzili a zacali cestovat vlakom??! potom by bolo treba pridat cele 3 pary vlakov, 2 zrychlene: bb-bbmesto-radvan-vlkanova-sliac-zvmesto-zvos a 1 par zastavkovych! a to uz nemaju sudruhovia cim vozit, pretoze okuliarnik (754) vela zerie, somarik (811) je pomaly a hydro***** (850, resp.851) uz stihli zosrotovat v hricove. spagat elektrovodny pätadvacattisicowy este dlho nebude a ked bude, tak uz aj laminatky (240) pojdu do hricova, aby sa odobrali do vecnych lovist ako zastarale a nepersektivne hnacie vozidlo nesiemensoidnej (a preto zastaralej) koncepcie... kto chce, hlada sposoby, kto nechce, hlada dovody...
*****y modrogumne maju radsej tie dovody, ale aby ma neobvinili zo zavadzania, tak ta prosim, sprav si svoj vlastny nazor sam.
zssk sa k 20sk vratit nemoze, ved ako by sa aj mohli? co keby to cestujuci zneuzili a zacali cestovat vlakom??! potom by bolo treba pridat cele 3 pary vlakov, 2 zrychlene: bb-bbmesto-radvan-vlkanova-sliac-zvmesto-zvos a 1 par zastavkovych! a to uz nemaju sudruhovia cim vozit, pretoze okuliarnik (754) vela zerie, somarik (811) je pomaly a hydro***** (850, resp.851) uz stihli zosrotovat v hricove. spagat elektrovodny pätadvacattisicowy este dlho nebude a ked bude, tak uz aj laminatky (240) pojdu do hricova, aby sa odobrali do vecnych lovist ako zastarale a nepersektivne hnacie vozidlo nesiemensoidnej (a preto zastaralej) koncepcie... kto chce, hlada sposoby, kto nechce, hlada dovody...
*****y modrogumne maju radsej tie dovody, ale aby ma neobvinili zo zavadzania, tak ta prosim, sprav si svoj vlastny nazor sam.
) aby sa nezvysilo cestovne; a aby objem dotacii (umerne vyske zliav) ostal zachovany.
Kami
Ako to bude so zalohou po prazdninach som sam zvedavy. Ci tam daju opat solo, alebo nechaju klb. Aj ja som videl 1518. Vodic bol tradicny zalozak.