Vladimír:Prešovské podmienky detailne nepoznám.S Papyrom a s Martykom sme kedysi v hospode empiricky spočítali,že DP Praha by sa čiste ekonomicky vyplatilo zrušiť revízorov,automaty,predajné miesta PCL a jazdiť zadarmo.Ale viedlo by to k morálnej degradácii MHD a k nemožnosti vylúčiť z prepravy nepohodlné osoby. A čo sa týka morálnej roviny,tú môžeš úplne vypustiť,ona sa aj tak úplne vyrovná s tou ekonomickou.Proste jazda načierno musí byť ekonomicky nevýhodná.

Kami
Bystrica sa ukazala rozpacito. Trolejbusy bez VP vyzerali odpudzujuco - 1508, 1526!, ale aj 1517. Hoci pocit z jazdy bol OK.
Nakladnostou sa BB vyrovna len bratislavskej MHD.
Napravili to len autobusy. Stretali sme samu 741, 961, Citybusy.