Reakcia na: wizard112 #27679:
z toho príspevku o žene za volantom bolo krásne vidieť, ako SAD ZV, a.s. ignoruje zákon. L23 neoznačená zo všetkých strán, pred ňou L26 detto... ? ☠ ? ?

Zial, nefunguje to tak ze prides do SAD ZV, dovezies im busy a povies: "na berte si, mi to potrebujeme niekomu prenajmut".. vidis to moc jednoducho.
BZUCO
Ono taketo pocinanie na fore ma aj nazov a to fludovanie fora. A faktom je ze na vatsine forach to netrpia.
Ak mi neveris tak skus na dakom inom fore vyberat stare prispevky a citovat ich a to sustavne. uvidime ako dlho si tam udrzis registraciu. Som si isti ze pov elmi kratkom case vyfasujes ukazkovi banan. ?