Reply on: PIT #27675:
Juj skoro som zabudla napísať dôležitú informáciu !! Ešte , že si pripomenul ? SAD BB - autoškola zvažuje rozšíriť kurzy o špeciálnu skupinu pre vodičov SAD ZV MHD BB a to "K" v plnom znení kočiš vzhľadom k návratu do minulosti a k otvoreniu hraníc sa vraj dajú lacno kúpiť v Poľsku koníke a budú nás zvážať na vozoch ej budeže to konkurencia ekologickô a trochu smradu v uliciach ? hlavne bez dotácie len tak z lásky k ľudu ?

Zial, nefunguje to tak ze prides do SAD ZV, dovezies im busy a povies: "na berte si, mi to potrebujeme niekomu prenajmut".. vidis to moc jednoducho.
BZUCO
Ono taketo pocinanie na fore ma aj nazov a to fludovanie fora. A faktom je ze na vatsine forach to netrpia.
Ak mi neveris tak skus na dakom inom fore vyberat stare prispevky a citovat ich a to sustavne. uvidime ako dlho si tam udrzis registraciu. Som si isti ze pov elmi kratkom case vyfasujes ukazkovi banan. ?