Reply on: wizard112 #27679:
z toho príspevku o žene za volantom bolo krásne vidieť, ako SAD ZV, a.s. ignoruje zákon. L23 neoznačená zo všetkých strán, pred ňou L26 detto... ? ☠ ? ?

Zial, nefunguje to tak ze prides do SAD ZV, dovezies im busy a povies: "na berte si, mi to potrebujeme niekomu prenajmut".. vidis to moc jednoducho.
PIT
Pozn. DPMBB má rovnaké cestovné pre dôchodcov už od 11/2006, kedy začal prevádzkovať dopravu na minibusových linkách.
Cestujúci sa bude zadarmo prepravovať obrazne povedané aj "rebrinákom" a "X-linkou" by nešiel potom nikto. Čo sú to za ľudia, čo platia celé cestovné DPMBB a nejdú vesmírnymi loďami "X"?