Reply on: wizard112 #27679:
z toho príspevku o žene za volantom bolo krásne vidieť, ako SAD ZV, a.s. ignoruje zákon. L23 neoznačená zo všetkých strán, pred ňou L26 detto... ? ☠ ? ?
Zial, nefunguje to tak ze prides do SAD ZV, dovezies im busy a povies: "na berte si, mi to potrebujeme niekomu prenajmut".. vidis to moc jednoducho.
expresbb
Re #27672 810zssk: Presne to som písal tu #27666.
Inak pekný nik. (Nik zo železníc ma vždy poteší) Ja by som sa mal potom asi volať 812 035 ZSSK
Re #27673 Habibi: Lepšie by som to ani ja nenapísal.