Reply on: adrive #27660:
Ja aj tak nechapem jedno. Poslanci sa stazuju ze maju nedostatocné informacie ohladom smerovania dpmbb a.s atd... Tak preco tam nevystupil niekto kompetentny z dpmbb a.s???A zarazilo ma ze j pán Baník sa zdržal kedže je podpredsedom predstavenstva......
- Saktorov spolusúdruh...
Papyr
Re #27596 Flying Circus: Predcasny odchod je v civilizovanom svete nepripustny. Lenze Balkancovi skoda vysvetlovat.
Re #27618 xdeimosx: Od Presova by si ich dokonca ani nemohla prenajimat. Nanajvys od Kosic, Ziliny, Chomutova a inych miest, kde maju 750 V. Presovske seststovoltove trolejbusy nepapaju zvysene napatie.