Reply on: PIT #27675:
Juj skoro som zabudla napísať dôležitú informáciu !! Ešte , že si pripomenul ? SAD BB - autoškola zvažuje rozšíriť kurzy o špeciálnu skupinu pre vodičov SAD ZV MHD BB a to "K" v plnom znení kočiš vzhľadom k návratu do minulosti a k otvoreniu hraníc sa vraj dajú lacno kúpiť v Poľsku koníke a budú nás zvážať na vozoch ej budeže to konkurencia ekologickô a trochu smradu v uliciach ? hlavne bez dotácie len tak z lásky k ľudu ?

810zssk